Byt v zateplenom bytovom dome s možnosťou dokúpenia vedľajšej garsonky

Informácie

ID: 251149

Kancelária: Directreal Home

Kategória: Byty

Typ: 3-izb.

Typ obchodu: Predaj

Štát: Slovensko

Kraj: Trnavský

Okres: Senica

Obec: Senica

Ulica: Štefánikova

Cena: 57.000 €

Rozšírené informácie


Popis: Tento veľmi pekne dispozične riešený byt sa nachádza v novozateplenom a rekonštruovanom panelovom bytovom dome kúsok od centra mesta. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, potraviny, kúpalisko, zimný aj futbalový štadión, cyklotrasa vedúca popri potoku až do Kunova.
Z bytu je veľmi pekný výhľad na mesto a park. Byt je vhodný na kompletnú rekonštrukciu, nový majiteľ si prerobí byt podľa vlastného vkusu, nemusí sa prispôsobovať a vyberie si materiály, farby a všetko, čo k tomu patrí podľa seba.
Bytový dom je po rekonštrukcii, je zateplený, balkóny sú nové, presklenné, v dome sú dva nové výťah, jeden malý a jeden veľký. Podlahy v celom činžiaku na chodbách sú pokryté novým linoleom, steny sú vymaľované na všetkých poschodiach aj na schodišti od vrchu až dole. Taktiež sú nové vchodové dvere, schránky, elektronický vrátnik.
V prípade záujmu o rozšírenie bytu a zmenu na 4 - izbový krásny veľkometrážny byt s dvomi kúpeľňami je k dispozícii na predaj vedľajší byt / garsonka/ na tom istom poschodí, hneď vedľa. Byty sa dajú prepojiť, alebo aj nechať samostatné. Takéto ideálne riešenie je vhodné pre rodinu, ktorá uvíta možnosť akoby dvojgeneračného bývania v tesnej blízkosti, hned vedla seba na rovnakom poschodí, iba stena by ich spájala. Linka na predávanú nehnuteľnosť je: https://www.directreal.sk/nehnutelnosti/garsonka-predaj-garsonka-v-povodnm-stave-49549

Podlahová plocha m2: 78
Loggia: Balkón 2x
Výťah: Áno 2x
Stav: Pôvodný stav
Poschodie --/--: 10/12
Konštrukcia bytu: Panel
Možnosť kúpy na úver: Áno
Zálohový predpis / mesiac EUR: 150 + e
Okná: Plastové
Kuchynská linka: Zánovná
Spotrebiče: Plynový sporák, Plynová rúra
Kúpelňa: Pôvodná
WC: Pôvodné
Podlahy: Linoleum
Svetové strany: J, Z, JZ
Kúrenie: Ústredné + merače tepla
Zdroj tepla: Teplo z kotolne
Zateplený dom: Áno
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Nie
Prechodné izby: Áno
Pivnica: Áno
DETAIL NA DIRECTREAL.SK

Lokalita

Maklér

Denisa Urminská

Denisa  Urminská

Profil makléra: Denisa Urminská