Neviete predať svoju nehnuteľnosť?

Neviete predať svoju nehnuteľnosť? Preneste si ju k nám a my Vám povieme prečo.

 

  • V súčasnej dobe sa niekedy predávajúci boja dať svoju nehnuteľnosť na predaj len jednej realitnej kancelárií. Ponúkajú svoju nehnuteľnosť viacerým predajcom s presvedčením vyššej šance a rýchlejšieho predaja. Opak je však pravdou. Práve týmto krokom sa radikálne znižuje šanca predať nehnuteľnosť, za čo najvýhodnejšiu cenu. Každá realitná kancelária sa snaží mať, čo najvýhodnejšiu cenu oproti svojej konkurencii. A tu vzniká problém. Vaša nehnuteľnosť sa predáva vo viacerých realitných kanceláriach, zväčša všade za inú cenu. Každá realitná kancelária má iný popis Vašej nehnuteľnosti (mnohokrát nepravdivý), nekvalitná prezentácia predávanej nehnuteľnosti a hlavne neustále znižovanie ceny, o ktorej mnohokrát ani netušíte.

 

  •  V zahraničí je úplne bežné, že realitné kancelárie so svojími klientmi podpisujú len a len exkluzívne zmluvy, ale u nás niečo podobné chýba. Čo sa týka realitného obchodu, tak na našom realitnom trhu je v tomto obore chaos, nakoľko mnoho nehnuteľnosti, ktoré sa predávajú krížom-krážom sa zobrazujú na realitných portáloch niekedy aj 8krát. A práve toto je skutočnosť, ktorá na našom trhu chýba, preto je vždy najpodstatnejšie vybrať si profesionálnu realitnú kanceláriu, ktorej zveríte svoju nehnuteľnosť. Preto sa nebojte spýtať v realitnej kancelárii, čo sú vlastne ochotní urobiť pre Vás ako pre klienta v prípade, že by ste sa dohodli na takejto zmluve.

 

Pri dohode s realitnou kanceláriu na predaji Vašej nehnuteľnosti exkluzívne, to má pre Vás viacero výhod. Máte zabezpečenú komunikáciu len s jednou realitnou kanceláriou, väčšiu propagáciu v médiach, inzertných periodikách, zabezpečuje Vám to predaj nehnuteľnosti za čo najvýhodnejšiu cenu, zabezpečuje to motiváciu kancelárie predať exkluzívnu ponuku v čo najkratšom čase a rovnako motivuje realitnú kanceláriu k nadštandardnej inzercii. A okrem iného šetrí Váš čas a peniaze.

Späť