Ing. Zdeno Kiss

Ing. Zdeno Kiss
0908 573 715
z.kiss@directreal.sk
Directreal Home
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá by spĺňala Vaše očakávania? Som tu pre Vás.

Referencie

zverejnená: 25.05.2018

Naozaj výborná realitka, kupujúceho našli naozaj veľmi rýchlo a pomohli mi s vybavením všetkých potrebných náležitosti od zmlúv cez kataster až po odovzdanie bez akýchkoľvek komplikácií som rad že som si zvolil práve ich odporúčam vsetkym

zverejnená: 25.05.2018

Seriózny prístup ku klientovi, ochotní vždy poradiť a byt k dispozícii, maximálna pomoc s vybavením všetkých potrebných dokladov, realitka na vysokej úrovni odporúčam všetkým záujemcom o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti a želám veľa úspechov celému kolektívu

zverejnená: 16.04.2018

Predaj domu bol hlavne vďaka p. Kissovi bezproblémový. S p. Kissom som spolupracoval už druhý krát a môžem len odporučiť pre kopletný ústretový servis, odbornosť a starostlivosť. Aj prípadné nezrovnalosti p. Kiss vedel riešiť s oboma stranami tak, aby sa dosiahla zhoda a uzavrel sa úspešný obchod. Kancelária Direcreal Piešťany má pani právničku priamo na pobočke čo je bonus a urýchľuje prípadné zmeny na kúpno predajnej zmluve. Celkovo hodnotím veľmi pozitívne a ak bude ďalšia príležitosť určite sa obrátim na p. Kissa.
Peter Bakos

zverejnená: 19.03.2018

Predaj domu bol hlavne vďaka p. Kissovi bezproblémový. Z p. Kissom som spolupracoval už druhýkrát a môžem len odporučiť pre komplexný ústretový servis, odbornosť a starostlivosť. Aj prípadné nezrovnalosti p. Kiss vedel riešiť s oboma stranami tak, aby sa dosiahla zhoda a uzavrel sa úspešný obchod. Kancelária Direcreal Piešťany ma pani právničku priamo na pobočke, čo je bonus a urýchľuje prípadné zmeny na kúpno predajnej zmluve. Celkovo hodnotím veľmi pozitívne a ak bude ďalšia príležitosť určite sa obrátim na p. Kissa.

Peter Bakoš

zverejnená: 30.11.2017

Mila spolocnost Direct Real,chceme vyslovit velku vdaku,vasej spolocnosti,konkretne vasmu maklerovi ing Zdenovi Kissovi,za jeho profesionalny-ludsky pristup,a obetave pracovne nasadenie pri rieseni veci ohladom predaja nasho pozemku.Dakujeme aj celemu tymu Direct real v Piestanoch.Slova pochvali nestacia na vijadrenie pana Kissa.Sme maximalne spokojni s jeho pracou a bolo nam potesenim byt s nim v kontakte pri rieseni predaja.Pan Kiss do predaja vniesol aj svoje osobne kuzlo a tym dopomohol aj napriek urcitim prekazkam ku hladkemu priebehu predaja nehnutelnosti.Vrelo odporucame vasim buducim klientom vasho-nasho maklera ing Zdena Kissa.Dakujeme

zverejnená: 5.09.2017

Vyjadrujem spokojnosť s realitným maklérom p. Ing. Zdenom Kissom, oceňujem jeho ochotu, slušné vystupovanie a promtnosť. Cena mohla byť vyššia, ale to už je na vzájomnej dohode s kupujúcim.

Jobeková

zverejnená: 5.09.2017

Boli sme so službami realitnej kancelárie spokojní a môžeme ju doporučiť aj našim priateľom. Radi využijeme služby aj v budúcnosti.

Valašek

zverejnená: 6.07.2017

Nemám pripomienok.Perfektná spolupráca

zverejnená: 20.06.2017

Predávali sme byt, boli sme spokojní s pánom Kissom, všetko vybavil

Tóth

zverejnená: 9.06.2017

So službami spoločnosti Directreal sme boli spokojní, konkrétne realitný maklér p. Ing. Zdeno Kiss bol ústretový, vždy nás o celom procese predaja včas informoval a veľmi si ceníme jeho flexibilitu a ochotu.
Vaše služby budeme odporúčať.

Kubáňová

zverejnená: 29.05.2017

Výborná komunikácia, 100% spokojnosť. Odporučím priateľom služby.

Drgo

zverejnená: 20.04.2017

Chcem vyjadriť svoju spokojnosť so službami vašej realitnej kancelárie. Pán Ing. Kiss, ktorý sprostredkoval kúpu nášho domu bol veľmi ochotný, ústretový s maximálne profesionálnym prístupom. Rada by som odporučila vašu realitnú kanceláriu aj ďalším potencionálnym klientom.
Ragasová

zverejnená: 27.02.2017

Boli sme veľmi spokojné. Príjemná spolupráca a rýchle jednanie.
Odporúčame
Glendová

zverejnená: 27.02.2017

Spokojnosť so službami, prehľadným predstavením nehnuteľností, výborná komunikácia s p. Kissom.
Pavlík

zverejnená: 27.02.2017

So službami pána Kissa som veľmi spokojná.
Pagáčová

zverejnená: 1.08.2016

Som spokojná s prístupom a vybavením záležitosti predaja bytu.
Lovichová

zverejnená: 1.08.2016

Sme veľmi spokojní s prístupom p.Kissa. Bezproblémové jednanie, ochota, profesionálny prístup

Martiš

zverejnená: 23.06.2016

Po mojej skúsenosti s Directreal by som určite túto real. kanc. odporučil. Priebeh kúpy bol hladký, dohodnuté veci platili. V budúcnosti nemám problém spolupracovať na prípadnom predaji nášho RD.

Drobný

zverejnená: 1.06.2016

Služby tejto RK by som určite odporučil. Spolupráca s p.Kissom bola bezproblémová. Komunikácia taktiež bez problémov.
Trebichavský

zverejnená: 1.06.2016

Maximálna spokojnosť. Odporučím Vás známym.
Repašová